Klubbmestere 2017

Bilder og resultater >

 

 

Klubbmestre 2014:

Rekrutt:

14 klubbmestere rekrutt

Klubbmester: Asbjørg Jonassen med Jaffa
Nr.2 Vigdis Kurås med Geisha
Nr.3 Ann-Cathrin Lindland Løv med Angel
Nr.4 Elina Engh med Flash
Nr.5 Gry Nessjøen med Fabio

 

Klasse 1:

14 klubbmestere 1

Klubbmester: Tine Zapffe Andersen med Demi
Nr.2 Kristin Johansen med Stella
Nr.3 Synnøve Johannessen med Embla
Nr.4 Silje Mangen Hjellnes med Sue
Nr.5 Cecilie Berntzen med Ferox
Nr.6 Jeanette Espegren Dutta med Ghera
Nr.7 Emilie Prytz med Robbie
Nr.8 Marianne Stokholm med Sunny
Nr.9 Marianne Stokholm med Easy
Nr.10 Elisabeth Engh med Jasmin

 

Klasse 2:

14 klubbmestere 2

Klubbmester: Tine Zapffe Andersen med Aike
Nr.2 Jeanette Espegren Dutta med Rizzanna
Nr.3 Kirsten Evenstad med Thelma
Nr.4 Mona Tollefsen med Ixi
Nr.5 Sandra Woldseth med Petzy

Klasse 3:

14 klubbmestere 3

Klubbmester: Mona Strømdal med Jubel
Nr.2 Camilla Dischler med Bonus
Nr.3 Petter Gundersen med Kaja
Nr.4 Silje Mangen Hjellnes med Zira
Nr.5 Hanne Oksett med Sally
Nr.6 Kari Camilla Hess med Axel
Nr.7 Eirik Øvergård med Lykke
Nr.8 Bente Lyngaas med Vinni
Nr.9 Mari-Ann Amundsen med Reggae

Elite:

14 klubbmester E renate og supra

Klubbmester: Renate Lund med Supra
Nr.2 Tine Zapffe Andersen med Kip
Nr.3 Mona C. Strømdal med Tozzi
Nr.4 Emilie Prytz med Niceie
Nr.5 Maren Teien med Kiter
Nr.6 Rune Nyhaug Karlsen med Elliott

 

Klubbmestre 2013:

 

Rekrutt:

13 KM klasse rekrutt

Silje Mangen Hjellnes m/Sue

 

Klasse 1:

13 KM klasse 1

Kirsten m/Thelma

 

Klasse 2:

13 KM klasse 2

Silje Mangen Hjellnes m/Zira

 

Klasse 3:

13 KM klasse 3

Rune Nyhaug Karlsen m/Elliot

 

Elite:

13 KM klasse elite

Renate m/Supra

 

Klubbmestre 2012:

Rekrutt:

kirsten thelma

Kirsten m/Thelma

 

Klasse 1:

trude samson km12

Trude m/Samson

 

Klasse 2:

nina kira

Nina m/Kira

 

Klasse 3:

 mona tozzi km12

Mona m/Tozzi

 

Elite:

reante supra

Renate m/Supra

 

Klubbmestre 2011:

Rekrutt:

km11 R1 samson 

Trude m/Samson

 

Klasse 1:

km11 1 1 kira

Nina m/Kira

 

Klasse 2:

km11 2 1 leah

Elin m/Leah

 

Klasse 3:

km11 3 1 dennis 

Vibeke m/Dennis

 

Elite:

supra renate 

Renate m/Supra

 

Klubbmestre 2010:

Rekrutt:

kira nina

Nina m/Kira

 

Klasse 1:

birk turid km 

Turid m/Birk

 

Klasse 2:

dennis vibeke km

Vibeke m/Dennis

 

Klasse 3:

supra renate

Renate m/Supra